Munka: ingatlanközvetítő pozíció a Végső Ingatlanügynökségnél

👨‍💼 Munkalehetőség

A Végső Ingatlanügynökség keres csapatába gyakorlattal rendelkező ingatlanközvetítő kollégát, alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszonyba.

Lennél a kollégánk? Szívesen dolgoznál együtt velünk? Ez itt Neked szól! Csapatunkba keresünk gyakorlattal rendelkező ingatlanközvetítő kollégát, alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszonyba!

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
-megbízási szerződések felvétele, adatbázisok kezelése
-kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
-vételi igények kielégítése
-hirdetések kezelése
-adás-vételi és bérleti szerződések előkészítése

Előnyt jelent:
-idegen nyelv ismerete
-értékesítésben és ingatan értékbecslésben szerzett tapasztalat
-ide vonatkozó szakirányú végzettségek
-kreativitás

Követelmények:
-minimum középfokú végzettség
-önálló, precíz munkavégzés, kitartó egyéniség
-jó kapcsolatteremtő képesség
-jó kommunikációs készség
-csapatszellem-ügyfélközpontúság
-számítógép felhasználói szintű ismerete

Ami kínálunk:
-szakmailag jól felkészült csapat és munkastílus
-versenyképes bér- és jutalékrendszer
-ingyenes irodahasználat
-folyamatos háttértámogatás
-szakmai fejlődés lehetősége

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, fényképes önéletrajzod a vegso [kukac] vegsoingatlan.hu email címre várjuk!

További információért hívd a +36303307184 telefonszámot!

The following two tabs change content below.

Másokat is érdekelhet:

Hozzászólás Facebook fiókkal

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük